Kronika Maqedoni

Ngjarje tragjike në Gostivar, burri mbyt me sëpatë gruan e tij

Zhurnal Ads

Gostivar, 10 shtator, zhurnal.mk – Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Banjishnicë të Gostivarit, ku burri me sëpatë ka goditur për vdekje gruan e tij. Rastin në polici e ka denoncuar djali i viktimës.

“Në orën 06:43 V.I. i lindur në vitin 1987 ka denoncuar se babai i tij B.I. i moshës 65 vjeçe me sëpatë në dhomën e gjumit ka mbytur gruan e tij XH.I. e lindur në vitin 1960, pas çka është dhënë në arrati”, njofton MPB.

Organet kompetente menjëherë kanë dalë në vendngjarje dhe po hetojnë rastin, Policia është vënë në kërkim të autorit.

Postime të ngjashme

Po transportonte 5 emigrantë të jashtëligjshëm, arrestohet 20-vjeçari në Bradashesh

admin

Angellovska Bezhoska: Shënohet stabilizim gradual i tregjeve ndërkombëtare finansiare

Z H

Ndihmë shtetërore prej 17,2 milionë euro për 400 kompani që kanë investuar në kushte pandemie

XH,I
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...