Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Ngjela bën parashikimin: Ja pse PD do t’i humbasë zgjedhjet

Avokat Spartak Ngjela i pyetur në lidhje nëse mendon se do të ketë rrotacion pushteti apo mandat të tretë për Ramën, u shpreh i prerë se më këtë situatë ku është PD, e ka të vështirë që të fitojë.

“Rama ka luajtur që mban Saliun si gogol për të fituar zgjedhjet. PD nuk e bëri dot pastrimin për të nxjerrë figura të reja, koka. Me këto figura nuk e mund dot këtë mandat. Janë të konsumuar. Janë rrëzuar në 13-ën. Nuk kanë bërë asgjë të plotë. Nëse ka përballë figura të reja, me besim, Rama mund të humbasë”, përfundoi analizën e tij Ngjela.

Postime të ngjashme

Kryemadhi pas firmosjes së marrëveshjes me Bashën: Mund të kemi edhe kundërshtime, por do të vendosim të parin interesin kombëtar

S.B.

Marrëveshja PD-LSI/ Reagon Spiropali: Imagjinare! Kjo është për për të vënë duart në kokë. Basha është aeroplan pa bisht

S.B.

PD dhe LSI nënshkruajnë marrëveshjen e koalicionit paszgjedhor me sloganin ‘Shqipëria, shtëpia që fiton’

S.B.

“Dyshojmë që qarkullojnë variantet e reja të Covid-19″/ Manastirliu: Me vaksinat AstraZeneca do të kemi prioritet mësuesit

S.B.

Vijon vaksinimi i të moshuarve/ Komentet e tyre për procesin: Nuk e ndjeva fare, jam shumë i kënaqur

S.B.

Procesi i vaksinimit/ Sot pritet të mbërrijnë 15 mijë vaksina të Pfizer, brenda 10 ditësh vijnë edhe 14,400 vaksina të AstraZeneca

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...