Agjencia Zhurnal.mk

Ngritet padi penale ndaj (J.F) i cili ka ftuar të digjen personat e vendosur në Hotel në Manastir të ardhur nga jashtë

Shkup, 22 prill, zhurnal.mk – 49 vjeçari nga Prilepi në rrjetin social Facebook ka publikuar fotografi nga autobusat që kanë transportuar shtetas të Maqedonisë së Veriut që kanë qenë jashtë vendit dhe janë vendosur në Hotel në Manastir. Ai ka ftuar personat që janë sjellur dhe vendorus në Hotel, të digjen dhe të vriten, transmeton Zhurnal.

SPB Manastir ka parashtruar padi penale kundër J.F për shkak të “përhapjes së materialit racist dhe ksenofobik përmes rrugës së sistemit kompjuterik”.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...