Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Ngritet procedurë penale kundër mjekut Asani, ordinanca e tij punonte pa leje

Strugë, 27 janar – Zhurnal.mk – Është ngritur procedurë në Prokurorinë Themelore Publike për rastin me drejtorin e spitalit të Strugës, Muhamed Asani, informon Zhurnal.

Kjo vjen pasi mediat njoftuan për skandalin me ordinancën e tij të paregjistruar gjinekologjike, ku me vite kishte kryer kontrolle pa leje.

Inspektorati dje ka dhënë ndalesë për punë të ordinancës në shtëpinë e tij, ndërsa sot është ftuar për bisedë.//Zhurnal.mk

Postime të ngjashme

Zhurnal mëson / Afaristi i mirënjohur, Argëtim Saliu kandidat për kryetar komune i koalicionit ASH – AAA për Strugë?

Bexhet Musliu

Bilall Kasami dhe gjithë funksionarët e Lëvizjes Besa bëjnë thirrje për Regjistrim të popullatës

T E

“Shtetësia”, janë paraqitur rreth 1 000 persona

T E

Hoxha: Deri më 31 mars do të prolongohet afati për blerjen e edhe 1.500 tonë duhan

Bexhet Musliu

Izraeli lider në botë, Serbia ndër të parat, ja në cilat vende kryesojnë me programet e imunizimit

T E

Arrestohen dy shtetas britanez në aeroportin e Shkupit me test PCR të falsifikuar

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...