Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Nicki Minaj bëhet nënë për herë të parë

Nicki Minaj ka mirëpritur fëmijën e saj të parë me bashkëshortin Kenneth Petty (42 vjeçar).

Këngëtarja e “Anaconda” ka lindur të mërkurën në Los Angeles, sipas një raportimi nga TMZ.

Tabloidi nuk ka treguar më shumë për gjininë e foshnjës dhe emrin.

37 vjeçarja ndërkohë në korrik zbuloi se po pret të bëhet nënë, ndërsa ndau me ndjekësit disa fotografi në rrjetet sociale.

Për të lajmëruar shtatzëninë, Minaj publikoi disa imazhe të vetes me partnerin e saj në Instagram, saktësisht më 20 korrik.

Lajmet për një shtatzëni të mundshme të reperes qarkulluan që pas martesës së tyre në 2019.

Para martesës së tyre, Nicki tronditi fansat duke njoftuar se po tërhiqej nga muzika për të krijuar një familje.

“Unë kam vendosur të dalë në pension dhe të kem familjen time. E di që ju jeni të lumtur tani. Për fansat e mi, vazhdoni të më përsërisni, bëjeni atë deri në vdekjen time, ju dua përjetë”, shkroi ajo në shtator të vitit 2019.

Ajo më vonë u tërhoq pas deklaratës së saj ndërsa iu përgjigj një fansi në Twitter.

“Jam akoma këtu. Ende e dashuruar marrëzisht me ju dhe ju e dini këtë. Unë ju kërkoj falje për veprimin”.

Postime të ngjashme

Dua Lipa arrin një sukses me “We’re good” në Amerikë

Dafina Vidishiqi

Arbana Osmani e nis fundjavën në mënyrën më të mirë

Dafina Vidishiqi

Kejvina thekson fizikun në veshje sportive në palestër

Dafina Vidishiqi

Vesa pret me padurim rikthimin në vendlindje dhe performancat në skenë

Dafina Vidishiqi

Ju garantojmë me 99% se nuk keni parë kurrë një fund si ky i Kendall Jenner!

Dafina Vidishiqi

Fero e Arbenita kthehen me vajzën në shtëpi, i bëjnë pritje madhëshotre

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...