Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Nico, ky yll i ri i skenës vjen me hitin e parë

Zhurnal Ads

Nico, një emër i ri i skenës por shumë premtues për shkak të performancës së tij të bukur që në projektin e parë që e ka sjellë nën titull ‘Ki me pa ti’, një këngë e bukur dhe ritmike e cila e sjellë në skenën shqiptare si emër të ri Nicon. Ai është me prejardhje nga Gjakova por jeton në Zvicër, krahas këtij projekti të parë që mban vulën e Nurteel ai pritet që të realizojë edhe projekte tjera të reja, derisa si producent ekzekutiv këtij projekti është menaxheri i njohur i skenës shqiptare Labinot Nuraj. Për të dëgjuar këngën e bukur të tij mjafton të klikoni në vazhdim:

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

E kritikuan ashpër për lidhjen me afrikanin 21-vjeçar, Adriana merr këtë vendim

Z H

Bebe Rexha publikon një video nga xhirimi i trupit të saj me veshjen në ‘AMA 2020’

S.B.

Harry Styles komenton takimet publike me 36 vjeçaren, Olivia Wilde

S.B.

Oriola Marashi fokuson tiparet e bujshme trupore përmes fustanit vezullues

S.B.

Në një auto-intervistë, Luana Vjollca përgjigjet nëse është e dashuruar dhe për qëndrimet në Kosovë

S.B.

Fjalimi mbresëlënës i Jennifer Lopez në “Billboard Women In Music 2020”

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...