Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Nicole Kidman flet për martesën me Tom Cruise gjatë filmimit të “Eyes Wide Shut”

Nicole Kidman është kthyer mbrapa duke folur për martesën e saj me Tom Cruise.

Asokohe, Kidman, 53 vjeçare dhe ylli i “Top Gun”, 58 vjeçar, ishin ndër çiftet në listën e parë të Hollywoodit – dhe tani ajo ëshë rikthyer në lidhjen e tyre ndërsa filmuan në “Eyes Wide Shut” në 1999.

Kidman i tha New York Times – në një intervistë të publikuar të hënën – se ajo dhe Cruise ishin ‘martuar të lumtur’ kur u pyet nëse ajo kishte ushqyer ndonjë ‘ndjenjë negative’ në lidhje me martesën e tyre gjatë asaj kohe.

Kidman i tha New York Times – në një intervistë të publikuar të hënën – se ajo dhe Cruise ishin ‘martuar të lumtur’ kur u pyet nëse ajo kishte ushqyer ndonjë ‘ndjenjë negative’ në lidhje me martesën e tyre gjatë asaj kohe.

“Ne do të shkonim në gara pas atyre skenave”, kujtoi Kidman. “Do merrnim me qira një vend dhe do shkonim në gara në tre të mëngjesit. Nuk e di se çfarë të them tjetër”.

Kidman dhe Cruise birësuan dy fëmijë, Isabella, tani 27 vjeçare, dhe Connor, tani 25 vjeç, para ndarjes së tyre në 2001.

Ajo më pas bëri një hap tjetër në jetën private, duke u martuar me yllin e muzikës ‘country’, Keith Urban në 2006 dhe mirëpriti dy vajza, Sunday 12 vjeçe dhe Faith, 9 vjeçe.

Ndërkohë, Cruise kishte një vajzë tjetër, Suri, tani 14 vjeçare, nga martesa e tij gjashtë-vjeçare me Katie Holmes.

“Eyes Wide Shut” ishte një nga filmat më të famshëm të Stanley Kubrick, në të cilin punoi pak para vdekjes së tij në moshën 70 vjeçare.

Postime të ngjashme

Jennifer Lopez publikon fotografi pa unazën 1 milion dollarëshe të fejesës

S.B.

Kida me imazhe të tjera tërheqëse nga pushimet në Dubai

S.B.

Beyonce dhe Jay-Z në një udhëtim romantik në Las Vegas për përvjetorin e 13-të të martesës

S.B.

Besnik Krapi me dedikim emocional për Jonidën në ditëlindjen e 35-të

S.B.

Meghan Markle nuk do të marrë pjesë në varrimin e Princit Philip

S.B.

Shkenda Dubova dhe Riki sjellin projektin e ri “Si dikur”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...