Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Nicole Kidman thotë që bashkëshorti Keith Urban e ka bërë të ndihet e ‘mbrojtur’ dhe më ‘komode’ pas ndarjes nga Tom Cruise

Ajo u takua për herë të parë me burrin e saj, Keith Urban, 15 vjet më parë.

Dhe Nicole Kidman, 53 vjeçare, ka reflektuar sinqerisht në ditët e para të marrëdhënies së tyre, duke e përshkruar bashkëshortin e saj, 52 vjeçar, si një ‘mbrojtës’.

Aktorja, martesa e së cilës me yllin e Hollywood-it Tom Cruise përfundoi në 2011, i tha revistës Marie Claire këtë javë: “Keith erdhi dhe më mbrojti. Ai më ka dashur duke më dhënë besim dhe më ka bërë shumë më komode”.

“Ai e di kush jam dhe më ka bërë më të hapur”, tha ajo.

Nicole dhe Keith u takuan në 2005 në G’Day LA Gala dhe u martuan vetëm një vit më vonë gjatë një ceremonie në Manly, Sydney.

Nicole, e cila ndan vajzat Sunday Rose, 11 vjeçe, dhe Faith Margaret, nëntë vjeçe, me Keith, zbuloi më parë se komunikimi verbal ishte sekreti prapa martesës së saj pa probleme.

Në një intervistë për Parade, ylli shtoi: “Ne kurrë nuk kemi dërguar mesazhe. Kjo nuk është kështu marrëdhënia jonë, e cila është interesante apo jo?”.

“Ne telefonojmë. Ne e kemi bërë këtë që nga fillimi. Arsyeja që filloi në këtë mënyrë ishte sepse unë nuk dija si të shkruaja dhe thjesht funksionoi për ne, kështu që tani vazhdojmë”, vazhdoi biondja.

Ndërsa Nicole flet publikisht për martesën e saj të fortë me Keith, ylli i “Eyes Wide Shut” shpesh shmang diskutimin e 11 viteve që ishte martuar me Tom.

Kidman dhe Cruise ndërkohë kanë së bashku dy fëmijë të adoptuar: Isabella, 27 vjeçe dhe Connor, 25.

Postime të ngjashme

Projekti më i ri muzikor nga Vlora Kastrati Shala quhet “Fustani me pika”

T E

Xhirimet për filmin e Princeshës Diana po vazhdojnë në Gjermani, aktorja Kristen Stewart portretizon monarken e ndjerë

S.B.

Blake Shelton thotë se Adam Levine ia ka borxh një performancë në dasmën e tij

S.B.

George Clooney mori qenin në audicion për t’u pranuar si aktor në një film

S.B.

Arjola Demiri mahnit me linjat trupore, ndërsa merr poza atraktive para pasqyrës

S.B.

I dashuri i Genta Ismajlit paralajmëron projektin e saj të ri me dedikime dashurie në shqip ndaj këngëtares

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...