Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Nicole Poturalski nuk resht duke ndarë imazhe provokuese

E dashura e aktorit Brad Pitt, Nicole Poturalksi ka grumbulluar mijëra fansa që po e mbështesin vazhdimisht.

Ajo mori popullaritetin që kur u zbulua lidhja e saj me aktorin e njohur, të cilët po kalojnë kohën në fshehtësi.

Sidoqoftë kësaj, Nicole e ka përdorur mirë një gjë të tillë, pasi edhe e ushtron profesionin si modele.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka pozuar para pasqyrës, ku në rend të parë ka vënë linjat e formësuara.

Për veshje ajo ka zgjedhur një fustan shumë-ngjyrësh me dekolte të hapur, që i vinte në pah edhe gjoksin.

“Mbahuni me ngjyra”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Ndërkaq, për Nicole thuhet se është e martuar dhe ka një djalë, teksa po vazhdon romancën me Brad Pitt.

Postime të ngjashme

Jennifer Lopez publikon fotografi pa unazën 1 milion dollarëshe të fejesës

S.B.

Kida me imazhe të tjera tërheqëse nga pushimet në Dubai

S.B.

Beyonce dhe Jay-Z në një udhëtim romantik në Las Vegas për përvjetorin e 13-të të martesës

S.B.

Besnik Krapi me dedikim emocional për Jonidën në ditëlindjen e 35-të

S.B.

Meghan Markle nuk do të marrë pjesë në varrimin e Princit Philip

S.B.

Shkenda Dubova dhe Riki sjellin projektin e ri “Si dikur”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...