Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Nicole Scherzinger dëshiron fëmijë me Thon Evans

Këngëtarja e njohur amerikane, Nicole Scherzinger, duket se është e gatshme të bëhet nënë.

Këtë e ka konfirmuar vetë 42-vjeçarja, e cila është në lidhje me sportistin e njohur, Thom Evans, shkruan The Sun.

Në një intervistë për Mirror, Nicole është shprehur e gatshme të ketë fëmijë, por ende nuk i dihet se kur do të jetë ai moment i mrekullueshëm.

“Ai është i imi, mashkulli i ëndrrave. Definitivisht që dua fëmijë, në kohën e duhur”, është shprehur ajo.

Tutje artistja vazhdoi: “Është pak e vështirë ta mendosh tani pasi supozohet të kem një ‘tour’ vitin tjetër, kështu që ia lëmë kohës”.

Ndërkaq, më parë gjatë këtij muaji dyshja festuan një-vjetorin e lidhjes së tyre.

Postime të ngjashme

Sting e lanson albumin “Duets” së shpejti

S.B.

Dua Lipa shkëlqen në reklamën e markës së atleteve “Puma”

S.B.

Arriti një miliard dëgjime, Bebe Rexha bëhet qesharake duke ngrënë mëngjesin mbi pllakatën që iu dhurua si mirënjohje nga Spotify

S.B.

Rita Ora me performancë të mrekullueshme nga ‘Sydney Opera House’, magjeps me dukjen dhe zërin e saj

S.B.

Kim Kardashianin e merr gjumi në sallon të bukurisë, parukieri i saj publikon fotografinë e yllit duke fjetur teksa ajo grimohej

S.B.

Rita Ora mahnit me pamjen në promovimin e koleksionit të këpucëve të reja

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...