Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Nicole Scherzinger dhe Thom Evans shijojnë darkën romantike në ambient të hapur

Zhurnal Ads

Nicole Scherzinger dhe i dashuri i saj, Thom Evans, duket se lidhjen e tyre e kanë dërguar në tjetër nivel.

Dyshja janë marrëzisht të dashuruar, ndërsa edhe pa i bërë një vit së bashku, po kalojnë kohë të shumta mes vete, shkruan Mirror.

Së fundmi ata kanë vendosur që të gjejnë kohë për vete, teksa në disa imazhe në rrjete sociale shihen duke darkuar.

Çifti është parë me plot stil, ndërsa ushqimet dhe pijet i kishin vendosur në një tavolinë që gjendej në ambient të hapur.

Duke pozuar para kamerës, vendi në të cilin darkonin ishte në një pjesë të Los Angeles, ndërsa mbrapa tyre shiheshin edhe të mbjella.

Së fundmi për palët është aluduar se janë në pritje të fëmijës së parë, gjë të cilën nuk ka konfirmuar as këngëtarja.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Leonora Jakupi duket tërheqëse dhe elegante me sako të 3,850 eurove

admin

Simon Cowell do të padis kompaninë e biçikletave elektrike, me të cilën u aksidentua

S.B.

Romeo Beckham debuton në ballinën e revistës prestigjioze “L’Uomo Vogue”

S.B.

Rita Ora e shokuar pas sulmit në Francë: Lutjet e mia janë me viktimat në Nice dhe familjet e tyre

S.B.

Offset shpenzon tetë mijë dollarë për një sedilje makine për vajzën e tij, Kulture – vazhdon të flitet për ribashkimin me Cardi B

admin

Fjolla Morina: Uroj që këtë vit ta mbyllim me një bebe

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...