Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Nicole Scherzinger dhe Thom Evans sjellin imazhe nga Hawaii, festojnë ditëlindjen e 36-të të sportistit

Çifti i njohur, Nicole Scherzinger dhe Thom Evans, tashmë janë bërë të pandashëm.

Kjo po vërehet në imazhet e publikuara nga dyshja, të cilat gjithmonë sa bëhen edhe më të shpeshta, shkruan Daily Mail.

Së fundmi ata kanë vendosur që të pushojnë në Hawaii, nga ku edhe po mbajnë të azhurnuar fansat.

Thom sot (e diel) feston ditëlindjen e 36-të, me ç’rast nuk mungoi edhe urimi unik nga artistja e njohur.

Palët u shfaqën të ulur në plazh, derisa mbrapa tyre shihej një tavolinë me pije dhe lule.

Nicole dhe Thom tashmë kanë bërë një vit nga lidhja e tyre, teksa edhe mendimi për t’u bërë prindër nuk mungon tek ta.

Postime të ngjashme

“Love Again” nga Dua Lipa arrin 20 milionë shikime

Dafina Vidishiqi

Urimi i Kidës për Getinjon me rastin e ditëlindjes

Dafina Vidishiqi

Kendall Jenner ndan momente romantike me basketbollistin Devin Booker

Dafina Vidishiqi

E diela familjare e e Gold AG dhe bashkëshortes pranë djalit, Guerilit

Dafina Vidishiqi

Angelina Jolie viziton ish-bashkëshortin në apartamentin e tij

Dafina Vidishiqi

I paragjykojnë vajzën, Arbenita Ismajli iu reagon ashpër ndjekësve

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...