Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Nicole Scherzinger duket e pabesueshme me bikini ngjyrë krem në shkretëtirën Meksikane

Këngëtarja e njohur ka shfaqur tiparet trupore.

Nicole Scherzinger shkëlqen në foto me fizikun e saj të pabesueshëm me një bikini krem ​​pasi bëri një udhëtim në shkretëtirën meksikane, shkruan Daily Mail.

Ajo nuk është e huaj për të shfaqur figurën e saj për tu pasur zili në rrjetet sociale.

Dhe Nicole Scherzinger dukej e pabesueshme në një seri fotosh nga shkretëtira meksikane që ajo ndau në Instagramin e saj të Dielën.

Ylli i Pussycat Dolls, 42 vjeç, paraqiti një stuhi me bikini të pakta dhe një kapele kaubojsh që tregonte figurën e saj të tonifikuar.

Bukuroshja lëshoi ​​besim ndërsa shëtiste këmbë zbathur nëpër shkretëtirë.

Ajo mbishkroi fotografitë me një emoji të thjeshtë me flamur meksikan dhe ndau serinë e imazheve me 4.9 milion ndjekësit e saj.

Postime të ngjashme

Kate Beckinsale nuk e ka takuar vajzën e saj për dy vite

D V

Ryva Kajtazi gati për dasma, shfaqet e rregulluar dhe me fustan unik

D V

Teuta Selimi e tepron me ‘photoshop’, duket krejt ndryshe

D V

“Sa shumë të kemi pritur bir” – Këngëtarja e njohur bëhet nënë, zbulon emrin e veçantë

D V

Dafina Zeqiri: Lutem kjo tragjedi të përfundojë me kaq, mos të ketë viktima tjera

D V

“Jam me zemër të thyer për humbjen e jetëve të vëllezërve dhe motrave kosovare”, reagon Elvana Gjata

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...