Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Nicole Scherzinger mahnit me linjat e formësuara trupore me fustan të zi

Nicole Scherzinger, është këngëtarja që për vite me radhë ka qëndruar aktive me prurje muzikore.

Ajo është aktive në rrjete sociale, duke ndarë në mënyrë të vazhdueshme imazhe nga jeta dhe karriera profesionale, shkruan Daily Star.

42-vjeçarja në një postim në rrjetin social Instagram, ka ndarë disa imazhe tërheqëse, e veshur me fustan të zi.

Duke ndarë po të njëjtat fotografi me 4.7 milionë ndjekësit, Nicole ka theksuar tiparet e bujshme trupore.

Në fillim ajo shihet duke marrë poza provokuese, ndërsa më shumë në paraqitjen e saj dominonte ngjyra e zezë.

Derisa kishte vënë dorën në flokë, bukuroshja vërehej se ka përdorur ‘extention’ që e bënin edhe më tërheqëse.

Sa i përket jetës private, Scherzinger flitet se ka marrë edhe me më seriozitet lidhjen me Tom Evans.

Postime të ngjashme

Kate Beckinsale nuk e ka takuar vajzën e saj për dy vite

D V

Ryva Kajtazi gati për dasma, shfaqet e rregulluar dhe me fustan unik

D V

Teuta Selimi e tepron me ‘photoshop’, duket krejt ndryshe

D V

“Sa shumë të kemi pritur bir” – Këngëtarja e njohur bëhet nënë, zbulon emrin e veçantë

D V

Dafina Zeqiri: Lutem kjo tragjedi të përfundojë me kaq, mos të ketë viktima tjera

D V

“Jam me zemër të thyer për humbjen e jetëve të vëllezërve dhe motrave kosovare”, reagon Elvana Gjata

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...