Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Nicole Scherzinger merr vëmendje me një imazh me të ëmën

Artistja me renome ndërkombëtare, Nicole Scherzinger, është ndër më të pëlqyerat ndonjëherë.

Ajo në rrjete sociale përherë mahnit me pozat e reja në rrjete sociale, për të cilat komentohet tej mase.

Në një postim të fundit që ajo ka bërë në Instagram, Nicola u pa së bashku me nënën e saj.

Një imazh i tillë ishte realizuar kohën kur artistja ishte fëmijë, ndërsa nëna e saj e mbante të përqafuar.

Me këtë rast ajo ditën e djeshme (e diel) uroi edhe Ditën e Nënës, që në Angli festohet gjatë muajit mars.

Sidoqoftë kësaj, Nicole po shijon edhe lidhjen e dashurisë me Thom Evans.

Postime të ngjashme

U përfol se dhuratën romantike buzë detit ia bëri Capital T, reagon Adrola Dushi

Dafina Vidishiqi

Ramë Lahaj vazhdon performancat nëpër vende të ndryshme, kësaj radhe ngjitet në skenën e ‘Royal Opera House’ në Londër

Dafina Vidishiqi

Butrint Imeri publikon këngën “Dujëm”

Dafina Vidishiqi

Dafina dhe Dj Geek më të lumtur se asnjëherë më parë

Dafina Vidishiqi

Samanta me vallëzim provokues në videoklipin e ri

Dafina Vidishiqi

Luana Vjollca i ngacmon ndjekësit i fton të luajnë “Golf”

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...