Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Nicole Scherzinger tregon fleksibilitet gjatë stërvitjeve në park

Këngëtarja e njohur, Nicole Scherzinger, është tejet aktive sa i përket anës sportive.

Gjatë kësaj fundjave ajo është parë në një park në Los Angeles, teksa kishte shfrytëzuar rastin të stërvitet, shkruan Mirror.

42-vjeçarja është shfaqur duke bërë zgjatje, ndërsa lëvizjet e saj që i theksonin linjat trupore kanë qenë për t’u admiruar.

Veshja i saj ishte mjaft sportive, ndërsa shihej pa makijazh dhe me flokë të kapura lart kokës.

Zeshkania ka qenë nën shoqërinë e të dashurit të saj, Thom Evans, të cilët shihen mjaft shpesh së bashku.

Kujtojmë se javën e kaluar çifti kanë festuar një-vjetorin e romancës së tyre.

Postime të ngjashme

Ylli i YouTube, Zoe Sugg njofton se është shtatzënë për herë të parë

S.B.

Pyetet nëse planifikon të martohet së shpejti, Eni Koçi: Dasma nuk shqyrtohet fare si opsion në këtë periudhë

S.B.

Gjira: Ata që bëjnë muzikë të vërtetë kanë pak klikime, nuk e bëjnë për vëmendje

S.B.

Fero lanson këngën e re “Krenaria”

S.B.

Ermal Meta zë vendin e tretë në edicionin e 71-të të “Sanremos”

S.B.

Britney Spears dhe Sam Asghari me plane për t’u bërë prindër?

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...