Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Nicole Scherzinger vazhdon të sjellë të tjera poza provokuese në bikini nga pushimet me të dashurin

Ajo ka kaluar javët e fundit duke shijuar jetën në plazhet Turk dhe Caikos.

Dhe Nicole Scherzinger dukej se ishte në elementin e saj ndërsa u lajmërua në Instagram të martën për të publikuar disa fotografi nga pushimet luksoze.

Ish-anëtarja e “Pussycat Doll”, 42 vjeçe, tregoi fizikun e saj të pabesueshëm në bikini të vogla me rripa të purpurt ndërsa pozonte në rërë, shkruan DailyMail.

Nicole shfaqi pjesën e pasme të saj në një palë bikini, që vinin mjaft mirë në pah fizikun e saj.

Këngëtarja dukej pa grim ndërsa nxirrte në pah tiparet e saj mahnitëse.

Këto paraqitje të saj vijnë pasi Nicole ndau me ndjekësit disa fotografi mahnitëse nga largimi i saj idilik në Turk dhe Caicos të dielën.

Në një fotografi të publikuar pak ditë më parë, Schezinger shkroi: “Me gjithë forcën time! Vrapimi drejt këtij viti të ri, kapitull i ri me një besim të ri, një luftë të re!”.

Nicole po shijon udhëtimin e saj me të dashurin Thom Evans, 35 vjeç, dhe të shtunën, çifti shijuan një udhëtim me biçikletë në vendin ku ata po shijojnë pushimet.

Postime të ngjashme

Kanye fotografohet në publik pas shkurorëzimit me Kim, tashmë nuk e mban unazën

S.B.

Springsteen deklarohet fajtor për konsumim të alkoolit në një park publik

S.B.

Çifti hollivudian Emily Blunt dhe John Krasinski nxjerrin në shitje apartamentin luksoz

S.B.

Me dhëmbët e vampirit dhe veshjen e ekspozuar, Bebe Rexha paralajmëron fansat se kënga e saj e re vjen më 5 mars

S.B.

Rita Ora do të këndojë në paradën e komunitetit LGBTI në Australi

S.B.

Kim Kardashian shijon natën e parë jashtë si beqare, shfaqet duke vallëzuar në krahët e një prej shokëve të saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...