Agjencia Zhurnal.mk

Nihuni me reperin shqiptar të famshëm në Gjermani Belah, shumë shpejt kënga e re

Origjina e tij është nga Kosova megjithëse jo shumë e dinë këtë fakt pasi reperi i famshëm në Gjermani ka shumë hite në gjuhë të huaj. Quhet Belah e vetëm nëse bëni një klik me këtë emër në kanalin Youtube shihni mjaft super projekte të tij. Belah jeton në Minhen të Gjermanisë dhe është pjesë i grupit “Youngontop”, ndërsa ai ka bashkëpunim me Eazim që është pjesë në labelin e tij dhe me reperin shqiptar Gent. Mësojmë gjithashtu se Belah ka gati një këngë me këngëtarin Jiggo që quhet “Sa vite” e pritet të publikohet me 2 Tetor. Artisti me origjinë shqiptare shquhet për stilin e tij unik dhe ka në spotify mbi 40 milionë klikime.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...