Agjencia Zhurnal.mk

Nis ceremonia e inaugurimit të stadiumit të ri në Tiranë

Stadiumi “Air Albania Stadium” mbrëmjen e sotme ka hapur dyert për herë të parë për një ndeshje zyrtare ndaj Francës.

Pak minuta para duelit emocionues mes Kombëtares së Shqipërisë dhe ekipit të Francës ka nisur ceremonia e inaugurimit të impantit të ri në Tiranë. 

Shikoni fotografitë më poshtë: 

Image
Image

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...