Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Nis dëbora në Bulqizë, qyteti merr pamje krejt tjetër

Zhurnal Ads

Pas reshjeve të dendura të shiut prej 4 ditësh në Bulqizë ku dhe pati edhe përmbytje në rrugë,kanë nisur reshjet e dëborës.

Policia lokale e Bulqizës u bën thirrje të gjithë drejtuesve të automjeteve të kenë kujdes pasi reshjet e dëborës po vijojnë me intensitet të lartë.

Top Channel ka siguruar pamje nga dëbora në Bulqizë në këtë mes janari të 2021-shit.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Valbona në terr prej 5 ditësh, moti i keq dhe terreni i vështirë nuk lejon OSHEE të rregullojë avaritë

S.B.

Lirohet nga detyra Prefektja e qarkut të Tiranës, Suzana Jahollari

T E

Mjeku nxjerr pamjet imazherike: Koronavirusi ka qenë prezent në Shqipëri që në datat 15 – 20 janar!

admin

Topalli: Rama ka gjasa të fitojë mandatin e tretë, ftoj demokratët e zhgënjyer

T E

“Vjedhje në kohë pandemie”/ PD: Qeveria pranoi ofertën më të lartë për pajisjet mjekësore

S.B.

Aplikimet për azil të shqiptarëve në BE arritën në shtator nivelin më të lartë që pas pandemisë, e dyta në botë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...