Nis puna për projektin e rrugëve në Veri, Rama publikon pamjet

Kryeministri Rama bën me dije se ka filluar rehabilitimi i plotë i aksit Vau Dejës–Fushë Arrëz–Fushë Dukagjin. “Këto ndërhyrje synojnë përmirësimin e këtij aksi me të gjitha elementet e infrastrukturës rrugore”, shkruan Rama.

 

Postimi i Ramës: Ka filluar rehabilitimi i plotë i aksit Vau Dejës–Fushë Arrëz–Fushë Dukagjin, duke rritur sigurinë rrugore dhe standardin

Këto ndërhyrje synojnë përmirësimin e këtij aksi me të gjitha elementet e infrastrukturës rrugore #SkaKohëPërPushim

https://www.facebook.com/watch/?v=867047213887118

Related posts

Rritja e rasteve të reja në Shqipëri, Manastirliu: Gati spitali COVID-3

Redaksia

Gjykata e Lartë publikon 9 kandidatët për 3 vendet vakante në Gjykatën Kushtetuese

N E

Kryeministri Rama nga shkolla e kopshti “Perlat” në Durrës: Ka rilindur pas tërmetit, s’ka dallim nga godinat e komunave Europiane

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com