Agjencia Zhurnal.mk

Nis sërish sherri në estradë – Enca Haxhia vs. Roza Lati

Dy javë më parë këngëtarja Enca Haxhia ishte e ftuar në emisionin e Luana Vjollcës “Shiko Kush Luan”, shkruan GazetaBlic.Këngëtarja nga Shqipëria teksa ishte në lojën ku duhej të zgjidhte mes personazheve, Enca Haxhia i dha një pikë moderatores Roza Lati.

Por, duket se kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak kësaj të fundit e cila ka zgjedhur edhe të reagoj gjatë emisionit të saj.
Roza Lati kishte të ftuar në emision Edona Gashin, përfaqësuesen e “OnRecords” ku përveç arsyes së largimit të artistëve nga kompania, nuk mungoi dhe thumbi për Encën.Teksa po flisnin për Rina Balajn, Roza hodhi ‘kunjën’ se çfarë ka thënë Rina për këtë mbretëreshën e Instagramit në Arabinë Saudite, duke iu referuar Encës.

Sherri mes Encës dhe Rozës nisi një vit më parë kur këngëtarja tha se vajzat me fjalor si të moderatores u vë vizën, dhe kaq u desh që Roza të shpërthente, ndërsa shkroi se ajo e kishte mbështetur fort Encën.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...