Shqipëri

Nisja e shkollës/ Rama uron nxënësit: Pikësëpari me shëndet dhe patjetër edhe me rezultate sa më të mira

Zhurnal Ads

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me një urim për të gjithë nxënësit që sot rikthehen në shkollë.

Sipas Ramës pikësëpari rëndësi ka shëndeti dhe më pas rezultatet në mësime.

“Mirëmëngjes duke ju uruar nxënësve e mësuesve një vit të mbarë shkollor, pikësëpari me shëndet dhe patjetër edhe me rezultate sa më të mira”, shkruan Rama.

Ndërkohë kryeministri ka shpërndarë dhe disa foto të ambienteve shkollore në këtë fillim sezoni ndryshe.

Postime të ngjashme

Rama nxjerr shifrat e vendeve të reja të punës: Këtu janë vetëm individët e regjistruar

admin

Thikë në gjoks përmbaruesit privat, dalin detajet e para

admin

9 vjet lotë mbi varrin e të birit, nëna shqiptare kërkon drejtësi në Itali

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...