Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Nisja e shkollës/ Rama uron nxënësit: Pikësëpari me shëndet dhe patjetër edhe me rezultate sa më të mira

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me një urim për të gjithë nxënësit që sot rikthehen në shkollë.

Sipas Ramës pikësëpari rëndësi ka shëndeti dhe më pas rezultatet në mësime.

“Mirëmëngjes duke ju uruar nxënësve e mësuesve një vit të mbarë shkollor, pikësëpari me shëndet dhe patjetër edhe me rezultate sa më të mira”, shkruan Rama.

Ndërkohë kryeministri ka shpërndarë dhe disa foto të ambienteve shkollore në këtë fillim sezoni ndryshe.

Postime të ngjashme

Arrestohen disa aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri

R Zh

Ushtarë amerikanë mbërrijnë në Shqipëri

R Zh

Kryesuesja e vëzhguesve të ODIHR takohet me Ramën

R Zh

Rruga e Borshit u prish nga shirat/ Meta “thumbon” qeverinë: Kryevepër!

R Zh

Rama: Ilir Meta kandidat zyrtar i LSI në Vlorë

Lea Muslija

Procedimi penal i kreut të LSI në Pukë, reagon Partia: Po bënin ushtrime zgjedhore, policia e politizuar

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...