Kuriozitete

Një 12-vjeçar në Malajzi filmohet duke drejtuar vetë një cisternë të madhe karburanti

Zhurnal Ads

Një video e çuditshme duket se tregon një djalë 12-vjeçar duke vozitur një cisternë të madhe karburanti rreth një kopshti dhe ta kthente atë në një hapësirë të ngushtë pa një të rritur në kabinën për ta mbikëqyrur atë.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, në pamje, të filmuara në Malajzi, djaloshi manovron cisternën e karburantit në një oborr përpara se ta parkonte në një hapësirë të vogël.

Është e paqartë nëse kishte një ngarkesë të plotë në atë kohë, por ka edhe disa cisterna të tjera në të njëjtin oborr.

Dhe personi që filmon thotë: “Shikoni brezin tonë të ardhshëm. Dymbëdhjetë vjeç”.

Ndërsa djali gjendet pas timonit, kameramani thotë: “Shikoni shoferin tonë këtu!”

Policia po heton incidentin, i cili besohet të ketë ndodhur në Rantau, Seremban, për neglizhencë të dyshuar të fëmijëve.

Policia Mbretërore e Malajzisë (PDRM) konfirmoi hetimin pasi pamjet e djalit duke drejtuar një cisternë në mes të ditës u shfaqën në mediat sociale.

Zëdhënësi i policisë Mohd Said Ibrahim tha se çështja po hetohet për abuzim ose neglizhencë të një fëmije në një mënyrë që ka të ngjarë të shkaktojë dëmtime fizike ose emocionale.

Postime të ngjashme

Diamanti i rrallë rozë-vjollcë shitet në ankand për 26.6 milionë dollarë

S.B.

Pas 60 vjetësh martesë, italiani e kuptoi se gruaja e kishte tradhtuar – kërkoi divorcin menjëherë

admin

Një imigrante me koronavirus lind foshnjën në helikopter

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...