Një 29-vjeçar arrestohet në Batincë, kapet me marihuanë

Shkup, 13 shtator – Dje në ora 17:30 në fshatin Batincë është arrestuar D.R.(29) nga Shkupi sepse është kapur me mariuhuanë.

 

Nga Ministria e Punëve të Brendshme thonë se pas zbardhjes së plotë të rastit, kundër tij do të shqiptohet kallëzim përkatës.

Related posts

Një viktimë në aksidentin në rrugën lokale në Manastir

Z H

Vëllai ther me thikë vëllain në Gjakovë

D V

Makina me shpejtësi të madhe dhe shoferë të dehur, policia pezullon dhjetëra patenta

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More