Agjencia Zhurnal.mk

Një adoleshent lëndohet rrëndë derisa voziste biçikletën, u godit nga një veturë

Djaloshi 15 vjeçar është lënduar rrëndë pas fatkeqësisë që ka ndodhur në një vend-parkim në Kumanovë.

Siç njoftoi MPB-ja, dje në orën 17.25 është denoncuar se në Kumanovë, në parking hapësirën në bul. “Oktomvriska revolucija”, automjeti i udhëtimit “Shkoda”, me targa të Kumanovës, i drejtuar nga B.C.(34) nga Kumanova ka goditur biçikletën, e cila drejtohej nga 15 vjeçari nga Kumanova dhe një automjet udhëtimi “Opel Astra”, me targa të Kumanovës, i parkuar nga N.S.(30) nga Kumanova.

Në aksident, çiklisti ka marrë lëndime të rrënda trupore, të cilat u konstatuan në Spitalin klinik, ku u dërgua për t’ia dhënë ndihmën mjekësore.

Është kryer hetim në vendin e aksidentit nga ekipi hetues i SPB-Kumanovë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...