Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Një autobus doli nga rruga në Demir Hisar – nuk ka udhëtarë të lënduar

Manastir, 12 prill – SPB-Manastir informoi se këtë pasdite në ora 14:25 në aksin rrugor nga Demir Hisari për në fshatin Dragozhan, një autobus i kompanisë së duhanit doli nga rruga dhe u përmbys.

Sipas informacioneve fillestare të ekipeve të SPB-Manastir, aksidenti ndodhi pasi një traktor doli para autobusit dhe për të shmangur përplasjen e drejtpërdrejtë me pasoja të mëdha, shoferi i autobusit shmangu përplasjen, por u përmbys menjëherë në afërsi të rrugës.

Inspektimi është në vijim, konfirmuan nga SPB Manastir.

Postime të ngjashme

Ka filluar regjistrimi i nxënësve në klasën e parë për vitin e ardhshëm shkollor në “Jahja Kemal”

R Zh

Najçevska: BE të zgjidhë problemin midis Bullgarisë dhe Maqedonisë

R Zh

Zgjerohet hetimi për Rashkovskin

R Zh

Zgjerimi/ Komisioneri Varhelyi: Ecim përpara me Shqipërinë, e veçojmë nga Maqedonia e Veriut

R Zh

UT dhe Universiteti Iowa nga SHBA-ja nënshkruan memorandum bashkëpunimi

R Zh

Komuna Çair përfundon dezinfektimi i 25 xhamive

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...