Agjencia Zhurnal.mk

Një avion rrëzohet në shkretëtirën e Kalifornisë

Një avion është rrëzuar në shkretëtirën e largët të Kalifornisë.

Shkak i aksidentit u bë motori i avionit pasi motori i tij ndaloi së punuari.

Piloti dhe pasagjeri arritën ti shpëtonin aksidentit i cili ndodhi me datë 30 qeshor. Ata u larguan me një helikopter të ndihmës së shpejtë.

Ju ftojmë të shikoni videon:


Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...