Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Një banor i Kumanovës në paraburgim për shitje të kokainës

Kumanovë, 24 tetor – Një diler nga Kumanova gjendet në paraburgim për shitje të drogës. Policia gjatë bastisjes i ka gjetur kokainë.

Siç kumtoi MPB, dje në mbrëmje gjatë bastisjes te D.D.(28) nga Kumanova është gjetur kokainë.

“Ai është arrestuar në stacionin policor, është biseduar pastaj është ngritur padi penale për shkak të ekzistimit të bazave të dyshimit për vepër enale të kryer “prodhimtari të paautorizuar dhe lëshim në qarkullim të drogave narkotike, substancave psikotrope dhe prekursore”, citohet në kumtesën policore.

Nga ana e Gjykatësit për këtë procedurë është caktuar masë paraburgimi.

Postime të ngjashme

Spasovski uron 29 vjetorin e Drejtorisë Doganore

Z H

Ngjarja në Mamurras ku u plagosën 3 persona, shkon në katër numri i të arrestuarëve

S.B.

Dorëhiqet Dragi Rashkovski

Z H

Aksioni i policisë së Tiranës çon në pranga pesë persona. Gjendet edhe një viktimë që dyshohet se…

S.B.

A po normalizohet puna në Kuvend, partitë opozitare të gatshme për të tërhequr amandamentet

Z H

Njoftohuni për gjendjen e rrugëve në gjithë territorin e shtetit

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...