Një banor i Shkupit me thikë sulmoi policë

Ministria e Punëve të Brendshme, një banor nga Shkup është arrestuar pasi që fizikisht ka sulmuar policët.

 

“Më 18.07.2021 rreth orës 18:30 nga Stahojdica e Shkupit, policët kanë arrestuar S.Q (37) për shkak se fizikisht, me thikë ka sulmuar zyrtarët policorë”, thuhet në njoftimin e policisë.

Ai është arrestuar në stacion policor dhe pas dokumentimit të rastit kundër tij do të ngirtet kallëzim pena.

Related posts

Kishte dhënë para për punësim, arrestohet njëri nga të dyshuarit për mashtrim

D V

Arrestohet marokeni 37-vjeçar pasi tentoi të kalonte nga Porti i Durrësit me dokumente të falsifikuara

N E

Dhuna në familje- Prokuroria e Gjakovës ka ngritur 71 aktakuza

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com