Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Një burrë lëndohet rrëndë pas rrënies nga katërcikli

Një burrë 44-vjeçarë nga Kërçova është lënduar rrëndë pasi që me katërcikël ka rrënë në korsi. Aksidenti ka ndodhur në Shkup.

Dje në orën 16.20 është denoncuar se në rr. “Aleksandar Urdarevski” në Shkup, B.S.(40) nga Kërçova duke drejtuar katërciklin “Atv”, me targa të Shkupit, ka rrënë në korrsi.

Në aksident lëndime të rrënda trupore ka marrë B.S., të konstatuara në Kompleksin klinik “Nënë Tereza”. Është kryer hetim në vendin e aksidentit nga ekipi hetues i SPB-Shkup.

Postime të ngjashme

Deçan, arrestohen shtatë persona dhe konfiskohen tetë armë pa leje

S.B.

Kapet çifti shqiptar me 400 kg kanabis, detaji që nuk i shpëtoi policisë me gruan!

S.B.

Foto/ Po çonte të sëmurin në spital, ambulanca përplaset me Benz-in dhe përfundon përmbys

S.B.

Dyshohet se djali theri me thikë babanë në Mitrovicë, deklarohet policia

S.B.

Lëndohet rëndë vozitësi pasi humbi kontrollin ndaj automjetit

S.B.

Arrestohet 23-vjeçari në aeroportin e Shkupit, e kërkonte Gjykata Penale

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...