Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Një burrë me varkë shpëtoi disa kuaj në një livadh të përmbytur, e gjithë ngjarja u filmua nga një dron

Pamjet dramatike të dronëve tregojnë momentin kur një hero shpëtoi katër kuaj nga mbytja në një fushë të përmbytur.

Kafshët u bllokuan kur lumi Dee shpërtheu brigjet e tij pranë Chester Meadows pas ditëve të shiut të madh që kishte kapluar vendin.

Banorët e tërbuar që jetonin afër kishin frikë se kuajt ishin mbytur derisa droni i një fqinji tregoi kokat e tyre që lëkundeshin disa centimetra mbi ujin në rritje.

Kuajt u bllokuan në një livadh afër qytetit anglez Chester.

Burri me anë të varkës që e kishte, arriti të shkonte deri të porta e cila ishte e mbyllur, dhe ai këputi telin i cili e mbante portën e mbyllur dhe kuajt pas disa minutave arritën të dalin nga uji.

Postime të ngjashme

Prindër, ndëshkoni veprimin dhe jo fëmijën!

D V

Zgjidhni një imazh dhe zbuloni mesazhin emocionues që ka për ju

D V

Jo 1 por 4 libra; Harry do të publikojë të dytin vetëm pasi mbretëresha të vdesë, për këtë arsye

D V

Zgjidhni një rreth dhe zbuloni se sa optimist jeni

D V

Testi që ju tregon çfarë objektivash ju udhëheqin në jetë

D V

Pas fotos së ëmbël të ditëlindjes së George fshihet pikëllimi i Kate Middleton

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...