Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Një burrë nga Kërçova arrestohet për posedim droge

NjPB-Kërçovë ngriti padi penale kundër I.Gj.(36) nga Kërçova, për shkak ekzistimit të dyshimit të bazuar se ka kryer veprën penale “prodhim i paautrizuar dhe lëshim në qarkullim të lëndëve narkotike, substancave psikotrope dhe prekursorëve”.

Gjatë kontrollit të automjetit “Honda”, i drejtuar nga i padituri, të kryer në datën 01.02.2020 në rr. “Tane Caleski” në Kërçovë, nëpunësit policorë kanë gjetur dhe konfiskuar marihuanë.

Postime të ngjashme

Aksident trafiku, rrokulliset kamioni në afërsi të Strazhës

R Zh

Ky është shoferi i kamionit nga RMV, ku u sekuestruan 300 kg kokainë në Durrës

Dafina Vidishiqi

Arrestohet një person në Manastir, kapet me lëndë narkotike

Dafina Vidishiqi

Kapet 300 kg kokainë në Portin e Durrësit, gjendet në kamionin e një shtetasi nga Maqedonia e Veriut

Dafina Vidishiqi

Shtip, gjendet i vdekur një 38-vjeçar

R Zh

Një qytetar i Dibrës është plagosur me armë zjarri

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...