Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Një burrë po riparonte një motor të veturës gjersa dikush tjetër po e ngiste atë

E habitshme!

Pamjet e çuditshme tregojnë një burrë që struket me një motor nën kapuçin e një makine.

Derisa shihet ai duke e riparuar atë, një burrë tjetër shihet duke e vozitur veturën me një shpejtësi të konsiderueshme.

Videoja u postua në kanalin e tij në YouTube nga Viral Life dhe nuk dihet se ku ka ndodhur.

Postime të ngjashme

Fitoi 21.5 milionë euro në loto, por humb aksidentalisht biletën në rrobalarëse

S.B.

Piceria me “furrë” vullkanike, në temperaturë 1 mijë gradë celsius

S.B.

Shitet në ankand diamanti më i madh në histori, vlera e tij kap vlerën e 14 milionë dollarëve

S.B.

Kjo është macja fatlume – posedon lodra, vepra arti, shtrat dhe televizion

S.B.

Pandemia i ndau vëllezërit binjakë nga Suedia, kështu që ata janë në kufi çdo ditë dhe takohen me njëri-tjetrin

S.B.

Burri humbi unazën e martesës gjatë pushimeve, tani atë e mban me krenari një peshk

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...