Agjencia Zhurnal.mk

Një burrë u lëndua rrëndë pasi që treni goditi veturën e tij

Treni tranportues ka goditur një veturë në kalimin rrugor në fshatin Llopatë. Në aksident, lëndime të rrënda trupore ka marrë F.J., të cilat u konstatuan në Spitalin e përgjithshëm në Kumanovë. Është kryer hetim në vendin e ngjarjes nga ekipi hetues i SPB Kumanovë.

Në datën 12.08.2020 në orën 00.45 është denoncuar se në Stacioni hekurrudhor në Tabanocë dhe Stacionin hekurrudhor në Kumanovë, në kalimin rrugor në fshatin Llopatë, ka ndodhur aksident hekurrudhor ndërmjet trenit transportues, i cili po udhëtonte në relacionin Tabanocë-Gjevgjeli dhe automjeti i udhëtimit “Audi”, me targa të Kumanovës, i drejtuar nga F.J.(47) nga f.Orizarë e Likovës, thonë nga policia.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...