Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Një copë e balenës e gjetur në bregdetin e Tajlandës, kushton më shumë se 230 mijë dollarë

Ky mund të quhet një njeri me shumë fat.

Kjo copë 15 kilogramëshe e një balene u gjet në Tajlandë.

Copa e balenës, një substancë dylli që gjendet në stomakun e balenave – u la në bregdetin e Tajlandës.

Kjo substancë e cila përdoret për parfume vlen më shumë se 230,000 dollarë.

“Unë nuk jam në nxitim ta shes këtë pjesë. Një blerës unë do ta gjejë për të”, tha peshkatari me fat.

Postime të ngjashme

Lum si mamatë që lindin në gusht, 7 arsyet fëmijët e tyre i duan dhe i lakmojnë të gjithë

D V

“Guida” si të bëhesh një mjeshtre e flirtimit

D V

Prindër, ndëshkoni veprimin dhe jo fëmijën!

D V

Zgjidhni një imazh dhe zbuloni mesazhin emocionues që ka për ju

D V

Jo 1 por 4 libra; Harry do të publikojë të dytin vetëm pasi mbretëresha të vdesë, për këtë arsye

D V

Zgjidhni një rreth dhe zbuloni se sa optimist jeni

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...