Një dekadë së bashku – Adelina Thaçi publikon fotografi të rralla nga martesa me Bardhyl Metën

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Thaçi, ka ndarë një moment të veçantë në rrjete sociale për të festuar.

Është fjala për përvjetorin e martesës, pasi ajo dhe bashkëshorti i saj, ish-deputeti i LDK-së, Bardhyl Meta, sot (e hënë) kremtojnë 10 vite së bashku.

Me këtë rast, artistja ka ndarë disa fotografi të rralla nga dasma e tyre e organizuar para një dekade.

Adelina Thaçi – Meta (Foto: Instagram)

“U plakshim bashkë zemër. 2011”, ka qenë përshkrimi i postimeve që ka ndarë në rrjete sociale.

Të njëjtit ndajnë bashkë dy vajza: Fionën dhe Melisën.

Adelina Thaçi-Meta (Foto: Instagram)

Adelina nga ana tjetër viteve të fundit ka qenë më pasive në muzikë e me prurje të reja.

Ajo është e njohur më shumë për hitet si: “Shko”, “Sonte”, “S’dua të lësh gjurmë”, “Kurrë su pamë në sy” etj. 

Related posts

Kanceri i merr jetën aktorit të njohur hollivudian

Z H

Rihanna kishte talent për dizajnë që në moshën 14-vjeçare, publikohen fotot e saj para famës

D V

“Mami është rikthyer”, Rina me poza unike në kuzhinë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More