Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Një ditë deri më 25 prill/ Basha shfaq videon nga ‘100 dështimet’: Edi Rama premtoi legalizime falas, dështoi

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka shfaqur sot një tjetër video për të treguar sipas tij dështimet e kryeministrit Edi Rama.

Një ditë nga zgjedhjet, Basha rendit si një tjetër dështim të Ramës në 8 vite legalizimin, duke sjellë si fakt dhe audio-përgjimin e drejtorit të Kadastrës Artan Lame.

“1 ditë deri më 25 prill
100 dështimet e Ramës në 8 vite
Edi Rama premtoi legalizime falas.
A e mbajti këtë premtim?
Përgjigja jo.
Audio-regjistrimi i Kreut të Kadastrës, Artan Lame, faktoi dështimin e Ramës me legalizimet”, thuhet në video.

Postime të ngjashme

Boiken Abazi kërkon shpalljen e pavlefshmërisë së zgjedhjeve dhe rivotimin në të gjithë qarkun e Tiranës

N E

Mbi 585 mijë vaksinime janë kryer deri tani në Shqipëri

N E

Misioni Amerikan në OSBE: Zgjedhjet e 25 prillit të mirëorganizuara dhe në mënyrë transparente

N E

Shqipëria në 24 orët e fundit regjistron 67 raste të reja me Kovid-19

N E

Komisioni Evropian: Shqipëria mund të nisë bisedimet me BE-në edhe pa Maqedoninë e Veriut

N E

Ministrja e Drejtësisë: Shkarkimit të Metës do ti shkojmë deri në fund

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...