Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Një ditë nga lansimi, ‘Don Mo’ nga Ledri kap milionëshin në YouTube

Këngëtari publikoi këngën e re ku protagoniste e videoklipit është Morena Taraku.

Dyshja sollën si surprizë për publikun projektin e ri muzikor.

Dhe, ‘Don Mo’ nga Ledri ka arritur një milionë shikime vetëm një ditë nga publikimi në YouTube.

Ai lansoi këngën me klip të realizuar në Dubai gjatë pushimeve me partneren e tij, Sarën dhe vajzën.

Ndryshe, rep-artisti ka paralajmëruar se vera e këtij viti do jetë e nxehtë me projekte të shumta muzikore.

Postime të ngjashme

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

Mesazhi i Remzie Osmanit pasi Dua vallëzoi nën ritmet e këngës së saj: Kënaqësi të shohësh një yll botëror që është kaq modeste dhe nuk e harron as vendin as gjuhën e as muzikën shqipe

D V

Luana ngre më shumë temperaturat me pozat tërheqëse

D V

Tjetër pozë nga Oriola dhe askush nuk mund të mbetet indiferent

D V

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...