Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Një djalë në planet e Teutës e Adonisit?!

Teuta Krasniqi është një nga emrat më të përfolur në showbizin shqiptar. Jo vetëm për rolet e saj apo prodhimet televizive që sjell, por sidomos për anën personale.

Pavarësisht se është gjithmonë në “llupën” e gazetarëve e përflitet shumë, aktorja Teuta Krasniqi nuk e ka mbyllur derën asnjëherë emisioneve.

Këtë të premte, Teuta do të rrëfehet përballë Artan Telakut në “Ky emër nuk ka nevojë për prezantim” në RTV Dukagjini, ku nga video promovuese e episodit shihet se artistja ka hapur të gjithë kapitujt e jetës së saj.

Nuk kalon pa e u përmendur edhe dëshira për të shtuar familjen me një djalë.

I gjithë rrëfimi i Teutës do të transmetohet të premten në ora 20:30.

https://www.instagram.com/tv/CGSS2W6gSPr/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Anxhela Peristeri prezanton videoklipin e këngës që do na përfaqësojë në “Eurovision”

T E

Don Xhoni dhe Tayna së shpejti në bashkëpunim

S.B.

Qentë e Lady Gagës gjendet të sigurt pas sulmit që iu bë rojtarit të këngëtares

S.B.

George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

S.B.

Bebe Rexha zbulon fobinë e saj: Urrej udhëtimin me aeroplan

S.B.

Loredana i bën më të shpeshta paraqitjet pa makijazh

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...