Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Një e mitur përplas 21-vjeçaren me veturë

Nga Ministria e Punëve të Brendshme njoftuan se një vajzë 16-vjeçare nga Shkupi, duke drejtuar automjetin mbrëmë në auto-kampin në Kranë, ka përplasur një vajzë 21-vjeçare nga Manastiri, e cila ka marrë lëndime të rënda trupore.

Vajza më pas ka goditur edhe dy automjete të parkuara  dhe një shtyllë elektrike, pas çka ka ikur nga vendi.

Nga policia shtojnë se e kanë gjetur të miturën dhe e kanë dërguar në stacion policor, në prani të prindit dhe përfaqësuesve të Qendrës për unë sociale Resnje.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të ngrihet parashtresë adekuate, njoftoi MPB.

Postime të ngjashme

Një person i pastrehë ka ndërruar jetë në rrugën “Maqedonia”

R Zh

Heroinë në shtëpi/ Arrestohet shpërndarësi 32-vjeçar, i dënuar më parë

S.B.

Bastisje në Gazi Babë, është arrestuar një diler i drogës

R Zh

Përplasi për vdekje 62-vjeçarin në Tiranë, arrestohet shoferi 37-vjeçar

S.B.

Nuk i bind policisë për të ndaluar, arrestohet 51-vjeçari në Fier

S.B.

Vlorë/ Gjendet predha e paplasur, dyshohet se i përket Luftës së Dytë Botërore. Banori: Ja hoqa dheun me terezi dhe e ngrita me duar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...