Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Një fanse i kushton libër këngëtarit Yll Limani

Këngëtari i njohur shqiptar, Yll Limani, pëlqehet mjaft shumë nga publiku dhe ka një vokal të veçantë.

Ai është mjaft aktiv në rrjete sociale, gjersa shpesh ndan me fansat imazhe e video të ndryshme.

Kësaj radhe, krijuesi i hitit “Ndoshta” ka bërë një njoftim ku tregon se një fanse ka bërë një libër për të.

“Shpirti i një artisti” mban titullin libri i realizuar nga Adelina Xhaferi dhe njëherësh ky është i pari në karrierën e saj.

“Adelina Xhaferi sapo e ka publikuar librin e saj të parë ‘Shpirti i një artisti’ për mua. Faleminderit nga zemra”, ka shkruar ai në postimin e ndarë në InstaStory.

“Nuk kam mjaftueshëm faleminderit për të gjithë juve që më dhuroni dashuri & përkrahje çdo ditë. Kur e di që muzika ime sadopak iu inspiron, motivon, është gëzimi më i madh i jetës time”, shton më tej ai.

Se numëron fansa të shumtë, kjo është dëshmuar edhe më parë nga dhuratat e dedikimet që ka shpërndarë në rrjete sociale.

Postime të ngjashme

Labi publikon radhën e njerëzve që po presin për koncertet e tij: Nuk janë zgjedhjet, është prezenca jonë

Dafina Vidishiqi

Afërdita Demaku merr vaksinën anti-Covid

Dafina Vidishiqi

“Flora S”, së shpejti projekte me “Miqtë e Amerikës”

Dafina Vidishiqi

Zanfina Ismaili: Kjo gjeneratë ka vrarë vlerat e moralit, shoqërisë, marrëdhënieve dhe besnikërisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora me poza tërheqëse nga Los Angeles, paralajmëron diçka të re për fansat

Dafina Vidishiqi

Dua Lipa, Coldplay dhe The Beatles bënë që industria britanike e muzikës të shënojë rekord fitimesh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...