Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Një femër arrinë t’i ikë rrëmbyesit

Një femër në Klinë ka arritur t’i ikë rrëmbimit, njofton Insajderi.

Ajo ishte rrëmbyer nga një person dhe mbi të ishte ushtruar dhunë fizike.

Pasi me sukses arriti t’i shpëtojë kidnapuesit, rastin e raportoi në Polici.https://tinyurl.com/y4tkrgmb

Policia e Kosovës e ka arrestuar të dyshuarin për këtë vepër penale.

Viktima ka marrë tretman mjekësor pasi ka pësuar lëndime trupore.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili udhëzon që pas intervistimit i dyshuari të dërgohet në mbajtje.

Postime të ngjashme

Gjeloshaj: Në Tuz mbretëron një ditë e qetë – të gjithë që dje ishin arrestuar, janë liruar

T E

Kurti në takim me ambasadorin britanik: Qeveria e re do të konsolidohet shpejt

T E

Furgoni përplas 7-vjeçaren/ E mitura humbi jetën duke kaluar rrugën

S.B.

Kosovë/ Pesë të vdekur dhe 445 raste të reja me Covid-19

S.B.

Nesër pritet përfundimi i procesit të rinumërimit të 552 vendvotimeve dhe vlerësimit të pakove nga diaspora

S.B.

Zemaj shpreh ngushëllime te Familja Haxhidema për vdekjen e 20 vjeçares

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...