Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Një femër sulmohet fizikisht nga ish-i dashuri i saj në Prishtinë

Zhurnal Ads

Një femër është sulmuar nga ish- i dashuri i saj në Prishtnë për motive akoma të panjohura.

Viktima ka pësuar lëndime trupore, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

Prishtinë 18.10.2020 – 20:05. Viktima f/k ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga ish i dashuri i saj m/k. Viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Arrestohen dy dilerë droge në autostradën Negotinë-Demir Kapi

admin

Aksident në Shkup, përfshihet edhe një automjet i ndihmës së shpejtë

E.E.

Ja kush është 22 vjeçari që humbi jetën si pasojë e aksidentit në Drenas

admin

Kosovë/ S’ka vendimmarrje, dështon sërish Projektligji për vlerat e UÇK-së

admin

Bllokimi i gomones me migrantë që do trafikoheshin në Itali, policia arreston drejtuesin e mjetit lundrues

S.B.

Për një javë disa lagjeve të Prishtinës do t’iu ndalet uji

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...