Kronika Maqedoni

Një fëmijë bie në lumin Vardar, policia intervenoi dhe e shpëtoi

Zhurnal Ads

Shkup, 13 shtator – Një fëmijë nëntë vjeçar sot ka ra në lumin Vardar mes Urës së Gurit dhe urës “Syri”. Rasti është lajmëruar rreth orës 14.

Siç ka njoftuar MPB, nëpunësit policor nga Stacioni i policisë- Qendër kanë intervenuar menjëherë me çka fëmija është nxjerrë dhe shpëtuar.

Postime të ngjashme

Kostadinov: Gjuha maqedonase është e pranuar, nuk do kemi problem me rrugën tonë të integrimit në BE

T E

Lëndohet rrëndë motoçiklisti 34-vjeçar në një aksident trafiku në Shkup

admin

Kuvendi debaton për rebalancin, pushteti dhe opozita kontestohen për efektet nga masat antikrizë

XH,I
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...