Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Një fëmijë humbi jetën pasi u godit nga vetura në Tetovë

Zhurnal Ads

Në datën 13.01.2021 në orën 18.00 është denoncuar se në rr. “Vidio Smilevski-Bato” në Tetovë, automjeti i udhëtimit “Folksvagen Golf”, me targa të Tetovës, i drejtuar nga Z.V.(30) nga f.Falishtë, Tetovë, ka përplasur një këmbësor të mitur nga Tetova. Pas aksidentit këmbësori është dërguar në Qendrën klinike të Tetovës, ku mjeku edhe kishte konstatuar vdekjen. Është kryer inspektim në vendin e aksidentit nga Prokurori publik dhe ekipi inspektues i SPB-Tetovë.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Lëndohet një adoleshente pasi që e goditi automjeti

S.B.

U arrestua dy ditë më parë pasi u kap me pistoletë, i arratiset policisë 30-vjeçari në Tiranë

S.B.

I arrestuar për lidhjen me Avdylajt, digjet ‘Porsche’ i biznesmenit në Elbasan

admin

Arrestohen dy persona, në shtëpinë e tyre u gjet drogë

S.B.

Shtetasi shqiptar në Tabanoc kapet me pasaportë tjetër

T E

Digjet një veturë në Prishtinë, Policia po heton rastin

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...