Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Një foto e Melania Trump e qeshur ka ngritur dyshime të reja se Shtëpia e Bardhë po përdor një zonjë të parë të rreme

Zhurnal Ads

Fotoja e Melania Trump, zonjës së parë të Shteteve të Bashkuara, duke buzëqeshur, shkaktoi një ortek komentesh në rrjetet sociale, por edhe dyshime se Shtëpia e Bardhë po përdor një imitues në vend të Melanisë së vërtetë.

Përdoruesit e mediave sociale shkruajnë se përveç fushatës presidenciale, Presidenti Donald Trump duhet gjithashtu të drejtojë një fushatë “me trupin e dyfishtë të gruas së tij”.

Kujtojmë që teoria që Shtëpia e Bardhë përdor një imitues në vend të Melania Trump të vërtetë ka ekzistuar që nga viti 2017 dhe një foto e re e çiftit presidencial amerikan i shtoi karburant këtij zjarri konspirativ.

Ndërsa publiku amerikan është i mendimit se zonja e parë nuk do të buzëqeshë kurrë, diskutimi në internet u përqëndrua në atë se kush mund të ishte në vendin e gabuar. Shumë shaka thanë se ishte në të vërtetë personazhi më i famshëm për mishërimin e personaliteteve të rreme, Sacha Baron Cohen.

“Kjo nuk është përfundimisht Melania dhe kjo nuk është hera e parë që kjo ka ndodhur,” shkroi një përdorues i Twitter.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Konflikti Nagorni-Karabaku: NATO bën thirrje për armëpushim

admin

BE siguron 600 milionë vaksina të BioNTech/Pfizer, Von der Leyen: Do të rritet vaksinimi në gjithë Evropën

S.B.

Kina dërgon satelitin e parë për të testuar 6G-në

T E

Sulme raketore në luftimet e ashpra në rajonin Nagorno Karabak

admin

Biden: Autorët e sulmit kibernetik do të paguajnë kosto të rëndë

S.B.

Shpëtohet djali 7-vjeçar, ishte rrëmbyer nga një pedofil

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...