Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Një foto ka ngritur dyshime se Shtëpia e Bardhë po përdor një “Fake Melania”

Zhurnal Ads

Teoria e konspiracionit në internet ‘Fake Melania’ është rikthyer edhe një herë, me një fotografi të fundit duke lënë shumë të bindur se një person tjetër po qëndronte në vend të Zonjës së Parë të SHBA-së.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, fotografia, e realizuar më 22 tetor, tregon Melanian dhe burrin e saj Donald Trump duke hipur në Marine One të Shtëpisë së Bardhë në Uashington.

Aty, Melania shfaqet e qeshur, me syze të mëdha të errëta që maskojnë pjesën më të madhe të fytyrës së saj.

Ndërsa fotoja qarkulloi në internet, shumë këmbëngulën se ishin të bindur se nuk ishte Melania “e vërtetë” dhe treguan për fotot e vjetra që ata pretenduan gjithashtu se sugjeronin për një gjë të tillë.

Një shqetësim të veçantë zë “fakti” se buzëqeshja e Melanias në foto, për të cilën shumë pretenduan se nuk përputhej me buzëqeshjen e saj në fotot e tjera.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Maçoku më nervoz që keni parë ndonjëherë

S.B.

Kurora plastike e reperit Biggie shitet për 595 000 dollarë

admin

IA identifikon më shumë se 100 000 kratere hënore

S.B.

10 gjëra që nuk lejohen në Arabinë Saudite

T E

Momenti kur foshnja ia “vjedh” telefonin e të ëmës që po mundohej të bënte video në TikTok

admin

Hajduti ia kthen rrogën shokut pas 40 vjetësh

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...