Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Një furgon përfshihet nga zjarri në rrugën Shkup-Tetovë

Shkup, 1 tetor – Një furgon është përfshirë nga zjarri në këto momente në rrugën Shkup-Tetovë.

Akoma nuk dihen shkaqet që sollën këtë dhe nëse ka të lënduar nga ky rast.

Postime të ngjashme

Lajçak: Shkupi ka përmbushur detyrimet, është radha e Brukselit

R Zh

Agjenda kryeministrit Zaev: Takime pune në Bruksel, Madrid dhe Athinë

R Zh

Digjet një shtëpi në Shkup

R Zh

Arifi: Fillon rekonstruimi i rrugës lokale Tetovë-Bërvenicë

R Zh

Editorial: Sfidat kryesore të Qeverisë së Maqedonisë së Veriut gjatë vitit 2021

R Zh

Ndërtimi i bulevardit “Bosnjë e Hercegovina” hyn në fazën përfumdimtare

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...