Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Një furgon përplasi motoristin në Kumanovë, me lëndime të rënda dërgohet në spital

Në datën 24.02.2021 në orën 16.05 në SPB Kumanovë është denoncuar se në udhëkryqin nga rr. „1“ dhe rr. „6“ në lagjen „Babin Doll“ në Kumanovë ka ndodhur aksident trafiku ndërmjet automjetit ngarkues „Folksvagen Kedi“ me targa të Shkupit, i drejtuar nga I.F.(23) nga Kumanova dhe moped „Kimko“, me targa të Kumanovës, i drejtuar nga P.P.(19) nga f.Billanoc, Kumanovë. Në aksident, P.P. ka marrë lëndime të rënda trupore, të konstatuara në spitalin e Kumanovës. Është kryer inspektim në vendin e aksidentit nga ekipi inspektues i SPB Kumanovë.

Postime të ngjashme

PTH: Pozitiv në koronavirus donin të udhëtojnë me PCR-test të rrejshëm, propozohet dënim në të holla

S.B.

Arrestohet 67-vjeçari, kërkohej për vuajtjen e dënimit me burg

S.B.

MPB: 156 shkelje në trafik në Shkup, 47 për tejkalim të shpejtësisë

S.B.

Arrestohet një shqiptar në lidhje me sulmin në Nice, ku vdiqën 86 persona

S.B.

Premtonte ndërrim apartamentesh, arrestohet 39-vjeçari i shpallur në kërkim, bien në pranga edhe tre të rinj të tjerë, ja për çfarë akuzohen

S.B.

Arrestohet një person në Lipjan, sulmoi me një mjet të fortë bashkëshorten e tij

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...